Meyhane Şerefe - Alaçatı
Cuisine : Meyhane
0232 716 05 08
Tokoğlu Mah. 3010 Sok. No:8 Alaçatı, İzmir
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Alaçatı’nın ambiyansını yansıtan sevimli dekorasyonu ve bahçesi ile Alaçatı’nın ilk meyhanesi olan Meyhane Şerefe, iki yakın çocukluk arkadaşı Çilek ve Şeref Seles'in hayallerinin gerçekleştiği mekan olarak karşımıza çıkıyor. 
 

Meyhane Şerefe'nin atmosferi kendinizi eski bir Yunan adasında hissetmenizi sağlayacak. Dekorasyonda kullanılan mavi tahta sandalyeleri, masaları ve beyaz zeminiyle Ege havasını hissetmeye başlayacaksınız. Eski Türk filmlerinden artistlerin siyah beyaz resimleri ve etrafı çevreleyen ağaçların arasından sallanan ışıklarla da nostaljiyi tamamıyla hissedeceksiniz.
 

Menüde 65 adet birbirinden lezzetli mezesi ve 45 adet ara-sıcak seçenekleri arasından damak zevkinize uygun olan lezzeti tadarken; rakınız yudumlayıp Yunan ve Türk müziğinin en favori şarkılarını dinleyebilirsiniz.
 

Keyfinize keyif atacak bir atmosfer, lezzet ve müzik uyumuna sahip olan Meyhane Şerefe, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğninizden bahsetmeyi unutmayın. GastroClub indirimi fiks menülerde geçerli değildir.

ON THE MAP
MUST-EAT
Hardal Soslu Karides
Hardal sosuyla çok güzel uyum sağlayan lezzetli karidesi mutlaka denemelisiniz,
DETAILS
Ambience
Modern Casual Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Yok
DISCOUNTS
%10 indirim