Şerefe Balık
Cuisine : Balık Restoranı
0232 716 94 64
Yenimecidiye Mah. Cumhuriyet Cad. No:11/A Alaçatı, İzmir
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

2014 yaz sezonunda Mayıs ayında açılan, Meyhane Şerefe'nin tam karşısında 300 kişi kapasiteli Şerefe Balık; 2. şube olarak misafirlerini ağırlıyor. Şerefe Balık, böcek ve balık ağırlıklı zengin menüsüyle Meyhane Şerefe'nin müdavimlerinden gelen yoğun ilgiye cevap verebilmek amacıyla açılıyor.

 

Kendinizi eski bir Yunan adasında hissetmenizi sağlayacak olan Şerefe Balık'ta; dekorasyonda kullanılan mavi tahta sandalyeleri, masaları ve beyaz zeminiyle Ege havasını hissetmeye başlayacaksınız. Eski Türk filmlerinden artistlerin siyah beyaz resimleri ve etrafı çevreleyen ağaçların arasından sallanan ışıklarla da nostaljiyi tamamıyla hissedeceksiniz.

 

Menüde 65 adet birbirinden lezzetli mezesi ve 45 adet ara-sıcak seçenekleri arasından damak zevkinize uygun olan lezzeti tadarken; rakınız yudumlayıp Yunan ve Türk müziğinin en favori şarkılarını dinleyebilirsiniz.

 

Keyfinize keyif atacak bir atmosfer, lezzet ve müzik uyumuna sahip olan Şerefe Balık, GastroClub üyeleri %10 indirimli ağırlanıyor.

IMPORTANT NOTE

Rezervasyon yaptırırken GastroClub üyeliğinizden bahsetmeyi unutmayın.

ON THE MAP
MUST-EAT
Izgara Karides
Izgaranın ateşinde usta şefler tarafından, tam kıvamında pişirilerek sizlere sunulan ızgara karidesi mutlaka denemelisiniz.
DETAILS
Ambience
Modern Casual Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Yok
DISCOUNTS
All Day - %10