Anasayfa > Sıkça Sorulan Sorular
SIKÇA SORULAN SORULAR

GastroClub nedir?

GastroClub, üyelerinin 500’den fazla mekanda %50’ye varan indirimler ve ayrıcalıklarla ağırlanmasını sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek yeme-içme kulübüdür. GastroClub üyelerine, mobil kartları veya plastik kartları üzerinden üye işyerlerindeki avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanırlar.

GastroClub’a üyelik ücreti ne kadardır? Nasıl üye olabilirim?

GastroClub üyelik ücreti paketten pakete değişebilir. Üyelik ücretlerini incelemek için tıklayınız.

ÜYELİK SATIN AL

İndirim çeşitleri nelerdir?

Üye işyerlerinin indirim yüzdeleri değişmektedir. Tüm indirimler, tüm hesap üzerindendir. Kişi sınırlaması gösterilmeyen yerlerde, masadaki tüm misafirler indirimden faydalanırlar. Her anlaşmalı işletme, internet sitesinde belirtilen indirimi uygulamaktadır ve üyeler o indirim çeşidi üzerinden hizmet alır.

GastroClub kartı yanımda taşımak zorunda mıyım?

Hayır, GastroClub mobil uygulaması üzerinden oluşturacağınız Mobil GastroClub Kart ile kartınız yanınızda olmasa bile, avantajınızı kullanabilirsiniz.

Üyelik kartımı başkası kullanabilir mi?

Üyelik kartınız sizin isminize özeldir, bu sebeple üyelik kartları üzerindeki isim sahipleri haricinde başkaları tarafından kullanılamaz.

Üyelik kartım ne kadar süre ile geçerlidir?

Üyelik kartınız 1 yıl boyunca anlaşmalı tüm üye işyerlerinde geçerlidir.

Üyelik kartım üye işyerlerini her ziyaretimde geçerli midir?

Evet, üyelik kartınız GastroClub’ın anlaşmalı olduğu limitler dahilinde her ziyaretinizde sınırsız olarak üyelik süresince geçerlidir.

Kartımı kaybettiğimde ne yapmalıyım?

Bize ulaşın sayfasındaki formu doldurmanız yeterli.

GastroClub mobil uygulamayı nasıl indirebilirim?

Mobil uygulama, iOS ve Android işletim sistemi olan akıllı telefonlarla uyumludur. Mobil Uygulamalarımızı Google Play ve App Store'dan indirebilirsiniz.

GastroClub mobil uygulama ücretsiz midir?

Evet, GastroClub mobil uygulamayı indirmek ücretsizdir, Ancak; GastroClub avantajlarından faydalanmak için GastroClub üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.