Bilgisayarınız ile Rahatça Çalışabileceğiniz GastroMekanlar

Son zamanlarda gittikçe artan “freelance” kültürü, beraberinde pek çok yeni alışkanlığı da beraberinde getirdi. Sırf bu kültüre özel açılan mekanların yanı sıra mevcut durumda faaliyet gösteren mekanlar da konforu ve rahatlığı müşterileri için ön planda tutmaya gayret etmeye başladı. Özellikle İstanbul’daysanız ve freelance çalışmasanız bile yoğun bir iş hayatınız varsa bilgisayarınızı gittiğiniz her yere götürdüğünüzü tahmin edebiliyoruz. GastroClub kartı sahiplerine sadece lüks restoran ve barlarda değil bilgisayarlarını alıp rahatça çalışabilecekleri cafe gibi mekanlarda da pek çok avantaj sağlıyoruz.

 

Bu yazımızda sizin için konfor ve kablosuz internet olanağı sunan 4 GastroMekan derledik.

 

 

Kahvedan, Cihangir

 

Cihangir’in göbeğinde bulunan konumuyla çok fazla sayıda müdavimi bulunan Kahvedan’a biraz erken gelip leziz serpme kahvaltısını ettikten sonra rahatlıkla çalışmaya koyulabilirsiniz. Kış sezonunda kış çayını içip sıcacık ortamında keyifle çalışabilir yazın ise dış alanında vakit geçirebilirsiniz. Kahvedan ayrıca Gastroclub üyelerine %20 daha avantajlı!

 

 

Kronotrop, Cihangir & Maslak

 

Kronotrop, Cihangir Çay Bahçesi’nin hemen sağ tarafında kalıyor. Ne zaman önünden geçseniz içeriden kaliteli ve güzel müziklerin geleceği bu şirin kahve dükkanı her zaman kahve severler ile doludur. Küçük bir mekan da olsa bilgisayarıyla gelen pek çok kişinin tercih ettiği mekanın ayrıca Maslak bölgesinde de bir şubesi mevcut. Kronotrop Cihangir ve Kronotrop Orjin Maslak GastroClub üyesi olan size özel %10 indirim olanağı sağlıyor.

 

 

Mavra Cafe, Galata

 

Galata Kulesi’ne gelmeden biraz sol tarafta kalan Mavra Cafe, samimi ve sıcak ortamının yanı sıra lezzetli kahvaltı ve yemek seçenekleri ile sizleri karşılıyor. Konumu sebebiyle sanat ve kültür dünyasından pek çok ismi de görebileceğiniz mekanda bilgisayarınızla rahatça çalışabilirsiniz. Mekan GastroClub üyelerine %15 oranında da bir avantaj sağlıyor.

21 Mart 2017
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM