Yılbaşını Geçirebileceğiniz Antalya'nın En İyi GastroMekanları

Yılbaşı için bir programınız yoksa ve hala ne yapacağınıza karar veremediyseniz; izin verin GastroClub ekibi olarak size yardımcı olalım. Yılbaşı gecesi için Antalya’nın en iyi GastroMekanlarını sizler için seçtik.

Şimdiden Afiyet Olsun,

Mutlu Seneler Dileriz!

 

 

Seraser Fine Dining Restaurant

 

Çatal bıçağına kadar ince bir titizlikle hazırlanan Seraser Restaurant, Antalya’nın ilk 'Fine Dine Restaurant'ı olma özelliği taşıyor. Seraser Restaurant yeni yıl için de muhteşem bir program hazırlamış. Saat 19:30 ve 01:00 arasında gerçekleşecek olan yeni yıl gala programında yılbaşı için özel hazırlanan menüye canlı müzik eşlik edecektir. Seraser Restaurant’ın hazırladığı bu özel yeni yıl gala programının limitsiz içecek ile kişi başı fiyatı 250 TL, konaklamalı kişi başı fiyatı ise 400 TL. GastroClub üyelerinin %20 indirimli ağırlandığı Seraser Restaurant’a, daha detaylı bilgi ve rezervasyon için, 0242 247 60 15’den ulaşabilirsiniz.

 

 

Pio Gastro Bar & Bistro

 

Pio Gastro Bar & Bistro yeni yıla özel hazırladığı gala programıyla Antalya’da yeni yıla girerken keyifli vakit geçirebileceğiniz yerler arasında. Saat 19:30 ve 01:30 arasında gerçekleşecek olan yeni yıl gala programında yeni yıla özel olarak hazırlanmış lezzetli bir menünün dışında Dj performansı da olacaktır. Limitsiz yabancı içecek ile bu yeni yıl gala programının kişi başı fiyatı 200 TL, konaklamalı kişi başı fiyatı ise 350 TL. GastroClub üyelerinin %20 indirimli ağırlandığı Pio Gastro Bar & Bistro’ya daha detaylı bilgiler ve rezervasyon için 0242 247 60 15’den ulaşabilirsiniz.

 

GastroClub ekibi olarak sizin için seçtiğimiz mekanları umarım beğenmişsinizdir. Seçtiğimiz mekanlardan birine gitmek isterseniz; sizin adınıza rezervasyonunuzu biz de yapabiliriz. Dilerseniz GastroClub’a; 0850 304 10 83 hattını arayarak ulaşabilir, reservaton@gastroclub.com.tr adresine mail atabilir, veya aplikasyonda bulunan canlı destekten ulaşabilirsiniz.

Mutlu ve Lezzetli Seneler!

25 Aralık 2017
PAYLAŞ:
E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
E-Bülten’e üye olun, tüm ayrıcalıklardan önce sizin haberiniz olsun.
ARAMA
SEN DE YAZAR OL Benim de söyleceklerim var diyorsan yazar olma sırası sende. HEMEN BAŞVUR
INSTAGRAM