Anneler Gününde Annelerimizle Paylaşmalık 3 Öğün

Yaşımız kaç olursa olsun, çoğumuz hala annelerimizin elini üstümüzde hissediyoruz. Doğrularımızla, yanlışlarımızla bizi olduğumuz gibi kabul edip ne olursa olsun seven belki de sadece annelerimiz var.  İşte bu yüzden, yılın her günü aklı, kalbi her an bizle olan annelerimizle Anneler Gününde keyifle yenilecek üç öğün düşündük, afiyet olsun!

 

 

Kahvaltı: Passage

 

Annemizin evde hazırladığı mis gibi pazar kahvaltılarının tadı hep damağımızda. İnce belli bardaktan içilen çaylar eşliğinde uzun uzun oturulan kahvaltı sofrasını özlememek mümkün değil. Dışarıda yapılan hiçbir kahvaltı annemizin elinin değdiği sofraların tadını veremez belki ama Passage, yılın bu özel gününde, pazar kahvaltısını annemizle paylaşmak için nefis bir seçim olabilir! Şık ve ferah bir atmosferde, oldukça leziz bir kahvaltıyla taçlanan koyu sohbetler için Passage163 Hilltown'a ya da Passage178 Kanyon'a uğrayabilir, %15 GastroClub indiriminizi kullanabilirsiniz!

 

 

Öğle Yemeği: Gram

 

Kokusuyla bile bizi mest eden anne keki, anne kurabiyesi, yıllarca şifa niyetine içilen anne çorbası, bazen misafirlere, bazen de sadece bize hazırlanmış zeytinyağlılar... Yemeklerin en güzeli, en özeli hep annemizin elinden tattığımız halidir. Gram, bizim için, anne lezzetine yakın tatlar bulabildiğimiz, içimizi ısıtan, hem lezzetli hem de sağlıklı bir lokanta oldu hep. Annemizle, Gram'da güzel bir öğlen yemeği yemek, ona aslında gözünün arkada kalmasına gerek olmadığını, İstanbul'da bile iyi beslendiğimizi göstermek için bir fırsat olabilir. Hem, eminiz ki, o da yediklerine bayılacak! Üstelik, Gram'da, GastroClub üyeleri %15 indirimli ödüyor!

 

 

Akşam Yemeği: Michelle

 

Malum, bahardayız. Akşam yemeğini keyifli bir bahçede yemek için en güzel zamanlar bunlar. Annemizle başbaşa vakit geçirip lezzetli bir akşam yemeği yemek için bu şık ve ferah restorandan iyisi olamazdı. Özenle servis edilen spesiyallerinden Soğan Çorbasını ve Dana Kaburgayı mutlaka deneyin, pişman olmayacaksınız. Üstüne bir de mekanın nefis tatlılarından söylemeyi ihmal etmeyin. GastroClub üyeleri Michelle'in Vadistanbul şubesinde %15, Hilltown şubesinde %20 indirimli ağırlanıyor.

 

 

Bonus: Tribeca

 

Son olarak, Tribeca'larda günün istediğiniz saatinde annenizle güzel bir kahve eşliğinde vakit geçirebilir, birlikte çeşit çeşit nefis bagellar deneyebilirsiniz. Elbette, Tribeca'larda da, GastroClub üyeleri %20 indirimli ödüyor!

 

13 Mayıs 2018
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM