Babalar Gününe Özel: Kahvaltının En İyi 5 Adresi

Babamız, çoğumuz için bize yıllarca destek olan, her ihtiyaç duyduğumuzda yardımımıza koşan, gölgesi altında büyüyüp güçlendiğimiz, bizi yetişkin olmaya hazırlayan kişi... Bu yaşlara gelene kadar bizim için elinden gelen babalarımıza, bu pazar günü de biz bir hoşluk yapalım ve onlara şöyle güzel bir Babalar Günü kahvaltısı ısmarlayalım!

 

 

1. Cafe Nar/İstanbul, Avrupa Yakası

İstanbul’un en güzel manzaralarından birine bakarak nefis bir kahvaltı yapmak, boğaza karşı keyif çayı içip babalarımızla uzun uzun sohbet etmek için Cafe Nar’ı tercih etmenizi öneririz. Çeşit çeşit, her damak tadına uygun kahvaltı tabaklarından içeriği hoşunuza gideni seçin, bu sevimli ve sıcacık ortamda hem kendinizi hem babanızı mutlu edin.

GastroClub üyeleri Cafe Nar'da %20 indirimli ağırlanıyor!

 

 

2. Passage163/İstanbul, Anadolu Yakası – Passage178/İstanbul, Avrupa Yakası

Passage’ların ikisi de sakince yapılan uzun keyif kahvaltıları için ideal mekanlar. Kahvaltı tabağını içeriği çok doyurucu ve lezzetli. Ayrıca her biri birbirinden leziz pek çok farklı yumurtaları da var. Biz en çok poşe yumurtayla hazırladıkları tariflerini beğeniyoruz.

Passage178 de Passage163 de GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

 

 

3. Tribeca/Ankara

Babanızla farklı bir kahvaltı deneyimini paylaşmak isterseniz tavsiyemiz Tribeca. Amerika’nın meşhur hamur işi bagel’ın binbir çeşit farklı yorumu var Tribeca’da. Tatlıları da tuzluları da çok sevilen bu simit benzeri yiyecekten keyfinize göre seçebildiğiniz kahvaltı menüleri bulunan mekanda hem farklı bir kültürden tatlar deneyebilir hem de rahat ve huzurlu bir pazar kahvaltısını babanızla birlikte geçirebilirsiniz.

GastroClub üyeleri Tribeca’da %20 indirimli ağırlanıyor!

 

 

4. Pino/İzmir

Çiçekliköy’de, yeşillikler içerisinde hem temiz bir hava almak, hem de leziz bir serpme kahvaltı yapmak için Pino’yu öneriyoruz. Babalar Günü şerefine hem kendinizi hem babanızı şımartmak için Pino’nun doğal ve nefis kahvaltılıklarının yanında mutlaka sucuk tava da sipariş edin, tadı damağınızda kalacak, bizden söylemesi!

Pino GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor.

 

 

5. Lavanda Brunch/Çeşme

Ovacık'ta, sakin, tertemiz, tam kafa dinlemelik bir mekan. Harika hamur işleri, tatlılar, reçeller yapıyorlar. Taptaze ve doğal ürünler kullanılarak, büyük bir özenle hazırlanıyor her şey. Mekanın ismine de uygun olarak, lavantalı çay, lavantalı Türk kahvesi ve lavanta reçeli gibi özgün lezzetler de bulmak mümkün. Biz özellikle mis kokulu, ferahlık ve tatlılığı bir arada hissettiğimiz lavanta reçeline bayıldık! Babanızla birlikte mutlaka lavantalı tatlardan da deneyin.

Lavanda Brunch, GastroClub üyelerini %25 indirimli ağırlıyor.

 

13 Haziran 2018
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM