İstanbul’da En Lezzetli Bowlları Yiyebileceğiniz Adresler

Bu aralar önde gelen yemek trendleri arasında bowllar yerini almış durumda. İster tuzlu ister tatlı farklı çeşit bowllar yiyebileceğiniz Gastromekanları sizin için araştırdık.

Melis Tosun

 

 

Pokemate

Hawaii mutfağını en güzel şekilde İstanbul’a taşıyan adreslerden Pokémate’de çeşit çeşit bowl yiyebilirsiniz. Poké aslında küp şeklide kesilip marine edilen çiğ balıklara verilen genel isim. Bu yüzden de Pokémate’deki bowllar da balık ağırlıklı. Balık ağırlıklı bowl haricinde sadece sebzelerden oluşan Go Green Bowl ve kahvaltı için Breakfast Bowl deneyebilirsiniz. Dileyenlere kendi bowlunu oluşturma imkanı da sunulmuş ve vegan seçenekler de mevcut. Pokemate’de her zaman %15 indirimlisiniz!

 

 

Grön

Anadolu yakasından öneriler devam ediyor! Bağdat Caddesi’nin son zamanlardaki en gözde yeri Grön de lezzetli smoothie bowl yapan yerler arasında. Ağırlıklı olarak Hindistan cevizi sütü, meyve ve granola ile yapılan bowllar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca Grön hem dekorasyonu hem de kahveleriyle de öne çıkıyor. Grön’de %20 indirimlisiniz!

 

 

Rolls & Bowls

Poké yapan bir diğer restoran da Rolls & Bowls. İsimlerini farklı şehirlerden alan bowllar size hem lezzetli hem de sağlıklı bir yemek sunuyor. Örneğin California Poké içersinde Sushi pirinci, avokado, aioli soslu somon, yengeç surimi, tobiko (uçan balık yumurtası), goma dare soslu salatalık , kırmızı lahana, havuç, R&B sos, carrot ginger sos, pembe zencefil turşusu, nori. Yazarken bile canımız çekti :) Ayrıca sushi burrito da yapıyorlar, denemek isteyenlere duyrulur. GastroClub üyelerine ise %15 indirim var!

 

 

Healin Foods

Nişantaşı’nda bulunan Healin Foods bowl menüsünü Bone Broth Noodle Bowls, Super Bowls ve Pasta, Noodle, Rice Bowl olarak ayırmış. Sağlıklı yemeklerin yanında çok keyifli bir ortam sunan Healin Foods da Gastromekanlar arasında yer alıyor. Healin Foods’da %15 indirimlisiniz!

 

 

Field

Moda’da sağlıklı beslenmek ve güzel bowllar yemek isterseniz önerimiz Field! Canınız tatlı çekerse tatlı krizine birebir Cacao Bowl, Berry Bowl ve Granola Bowl tercih edebilirsiniz. Bowl da yetmez derseniz muhteşem pancakeleri mutlaka tatlı ihtiyacınızı karşılayacaktır :) Field’da %20 indirimlisiniz!

 

 

Mom’s & Tot’s

Hem çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirmek hem de güzel bowllar yemek isterseniz kahvaltı için önerimiz Mom’s & Tot’s. Kinoa, Karabuğday ve Protein bowl sunan Mom’s & Tot’s ebeveynlere keyifli bir yemek sunmanın yanında çocuklar için de aktiviteler düzenliyor. Çocuklara özel tasarımıyla ailecek gezmek isteyenler için keyifli bir aktivite olacaktır. Mom’s & Tot’sda %15 indirimlisiniz!

 

 

02 Kasım 2019
SHARE:
NEWSLETTER SUBSCRIPTION
Sign up for our email list to receive exclusive offers and promotions
SEARCH
BECOME A BLOGGER If you like writing reviews and articles about food and restaurants, we’d like to hear from you! APPLY NOW
INSTAGRAM