Ali Ocakbaşı - Gümüşsuyu
Cuisine : Kebap
0(212) 293 67 60
Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, No 22/A, Beyoğlu, İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Modern ocakbaşı kültürünü, geleneksel lezzetlerine ve sunumlarına sadık kalarak uygulayan ilk marka olan Ali Ocakbaşı İstanbul’un merkezi Beyoğlu Gümüşsuyu'nda misafirlerini bekliyor.

Ali Ocakbaşı, lezzet severlere iştah kabartan bir menü sunuyor. Kebabı modern yorumuyla sunan Ali Ocakbaşı'nda, pastırmalı humus, sıcak ezme salata ve beş ayrı otla hazırlanan Ali salata mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başında geliyor.

Ali Ocakbaşı'nın spesiyalleri arasında; Ali Kebap, özel sosunda marine edilmiş şaşlık, tandır fırınında lavaş ile servis edilen uykuluk ve kaburganın yanı sıra vejetaryenler için de özel seçenekler bulunuyor. 

İsteyenlerin ocakbaşı ritüeli yaşayabileceği, isteyenlerin lezzetli bir sofranın tadını çıkarabileceği şekilde düzenlenmiş olan mekanda müzikler de bir hayli keyif verici.

Mezenin, etin ve içkilerin en lezzetlisini en iyi atmosferde sunan Ali Ocakbaşı, Gümüşsuyu şubesinde GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges. Discount cannot be applied on fix menus..

ON THE MAP
MUST-EAT
Ali Kebap
Zırh ile elde günlük çekilmiş kuzu/dana karışık az yağlı ''Ali''ye özgü kebabı denemeden geçmeyiniz.
DETAILS
Ambience
Family Business Dinner Scenery Modern chic terrrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
DISCOUNTS
%15 indirim