Bosphorus Brewing Company
Cuisine : Bar - Bistro-Dünya Mutfağı
0212 274 87 13
Esentepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, Emekli Subay Evleri, No: 1/1A, Beşiktaş/İstanbul
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Geniş, süslü kapılardan içeri girdiğiniz anda ilk gözünüze çarpan otantik İngiliz pub’larının alametifarikası uzun ahşap bar ve tabureler oluyor. Bar dışında masalar ve arka tarafta rahatça dinlenebileceğiniz geniş, deri bir koltuk var. 

Mekânın en popüler birası IPA. Popülaritesini ilan eden bir diğer birası ‘İçmedik’. Lager bitişli bu birayı içtikten sonra, her nasıl oluyorsa nefesiniz bira kokmuyor. Zaten bu yüzden adı ‘İçmedik’. Öğle arasında alkol takviyesi yapanlar için harika bir seçenek. Bosphorus Brewing Company’nin başyapıtı ise sekiz farklı arpa ve şerbetçiotundan yapılan ‘81’. İsimde “Şöyle bir bira olsa da içsem.” diyecek bira guruları varsa aranızda Bosphorus Brewing Company ile iletişime geçebilir. İki hafta önceden haber veriyorsunuz ve biranız hazır!

Menüde de pub klasiklerine bağlı kalınmış; salatalar, sandviçler, ana yemekler ve tatlılar farklı damak tatlarına hitap eden cinsten. Menüdeki yemeklerin yanında semboller aracılığıyla bira eşleştirmeleri de yapılmış.

Birbirinden özel biraları, pub kültürünün en özel lezzetlerini misafirleriyle buluşturan Bosphorus Brewing Company, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

 

ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Modern Comfort Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Sokak
DISCOUNTS
%10 indirim