Cold Stone Creamery - 42 Maslak
Cuisine : Pasta - Tatlı
0212 801 82 49
42 Maslak, Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cd. No:6 D:3, 34485 Sarıyer/İstanbul
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Cold Stone'un dünyaca ünlü dondurmalarını sevmeyen yok! Amerika'da 1988 yılında açılan ilk dükkandan bu yana, her zaman çok lezzetli dondurmalar sunmasıyla meşhur olan Cold Stone, isterseniz kendi dondurmanızı yaratabildiğiniz ya da her biri ayrı ayrı birer lezzet patlaması olan "Creation" serisinden dilediğiniz nefis karışımı seçebildiğiniz, klasiği ve yeniliği bir arada sunan bir marka. Üstelik, dondurmanın mevisimi olmaz dercesine sundukları sıcacık brownieler, cookiler ile sunulan dondurmaları da var!

 

GastroClub üyeleri, Cold Stone Creamery'de %15 indirimli!

ON THE MAP
MUST-EAT
Chocolate Lava Meltdown
Panik yok! Gerçek lav içermez! Sıcak Brownie, vanilyalı dondurma, krem şanti ve çikolata parçacıklarından oluşan lezzet patlaması!
DETAILS
Ambience
Modern Casual
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
Special Campaigns
Hergün / Bütün Gün / <p style="margin:0in 0in 8pt"><span style="color:#ffffff;"><span style="font-size:8px;"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif;"><span style="line-height:107%">• Kampanyadan faydalanmak için kampanya kodunu servis çalışanına söylemeniz gerekir. Servis çalışanı bu kodu kasada doğruladıktan sonra indiriminiz ödeyeceğiniz toplam hesap tutarı üzerinden uygulanır.</span></span></span></span></p> <p style="margin:0in 0in 8pt"><span style="color:#ffffff;"><span style="font-size:8px;"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif;"><span style="line-height:107%">• %25 indirimden yalnızca restorandayken faydalanabilirsiniz, paket servisle vereceğiniz siparişlerde geçerli değildir. </span></span></span></span></p> <p style="margin:0in 0in 8pt"><span style="color:#ffffff;"><span style="font-size:8px;"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif;"><span style="line-height:107%">• Bu kampanya diğer indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.</span></span></span></span></p> <p style="margin:0in 0in 8pt"><span style="color:#ffffff;"><span style="font-size:8px;"><span style="font-family:Arial,Helvetica,sans-serif;"><span style="line-height:107%">• GastroClub ve Cold Stone Creamery kampanyayı durdurma ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.</span></span></span></span></p>
DISCOUNTS
%15 indirim