Dost Pide - Pizza
Cuisine : Türk
0232 723 20 59
5152 Sok. No:27 Ilıca, Çeşme, İzmir
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

"Çeşme'nin Lezzet Durağı" olarak anılan Dost Pide&Pizza, Çeşme'de pide denilince akla gelen ilk isimlerden birisi; çünkü Dost, Çeşmeliler ile pide arasında bir dostluk bağı kurmuş, yerli yabancı binlerce kişiye çok özel lezzetleri yıllardır aynı kalite ve lezzet ile sunmayı başarıyor. İnce çıtır hamuru ve bol malzemesi ile çok özel bir lezzet durağı olan mekanın pidelerinin yanı sıra; çorbaları, döner ve kebapları da denemeye değer bir lezzete sahip.

 

Menü ağırlıklı doğal olarak pidelerden oluşuyor ama döneri de en az pideleri kadar lezzetli. Eko Döner'i mutlaka denemelisiniz. Beyti kebap mantığında halka halka kesildikten sonra üzerine yoğurt, domates sosu ve tereyağ dökülmesi ile hazırlanıyor. Dost Pide'nin giriş katındaki açık bölümde yer alan fırında ustalar tarafından hazırlanan pide çeşitlerinden de denemelisiniz. Kıymalı yumurtalı pidesini mutlaka denemelisiniz. Konuklarına ayrıca kahvaltı ve tatlı servisi de yapan Dost Pide'nin lezzet dünyası her damak zevkine uyacak şekilde düzenlenmiş.

 

Yurtdışında bile müdavimleri olan, pek çok ünlü şahsiyeti masasında ağırlamış olan bir restoran olan Dost Pide&Pizza, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

 

ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Family Casual Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Sokak
DISCOUNTS
%10 indirim