Frankie İstanbul
Cuisine : Dünya Mutfağı-Ege - Akdeniz
0212 230 66 66
Nişantaşı, The Sofa Hotel, Teşvikiye Cad. No:41/A 8.Kat Şişli/İstanbul
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Şehrin moda ve sanat merkezlerinden Nişantaşı'ndaki Sofa Otel'in en üst katında yer alan Frankie İstanbul renkli ambiansı ve özgün menüsü ile nefis öğle ve akşam yemekleri servis ediyor.


Genç ve dinamik şef Symeon Triantafyliou yönetiminde hazırlanan, yenilikçi Akdeniz ve Ege lezzetlerini,muhteşem bir manzara eşliğinde çok özel bir deneyime dönüştürebilirsiniz. 140 kişi kapasiteli restoranın yanı sıra birbirinden keyifli kokteylleri tadabileceğiniz son derece şık ve modern bir bar ve lounge alanı da bulunmaktadır.  

Suat Ateşdağlı yönetimindeki S Music Design ekibinin daimi DJ performanslarının yanısıra, Sezen Aksu direktörlüğünde Pazartesiden Cumartesiye haftada 6 gece, yerli ve yabancı müzisyenlerin sahne aldığı Frankie, İstanbul'un en keyifli ve kaliteli canlı müzik mekanlarından.

Dünyanın pek çok yöresinden ithal edilen kıymetli şarapların yanısıra pek çok yerli üreticinin seçkin şaraplarını bulunduran etkileyici bir şarap mahzeni bulunan Frankie İstanbul, 60 çeşit şarabı kadehte sunarak şarapseverlere özel bir deneyim fırsatı sağlıyor. Sigara içen misafirler için özel olarak ayrılan teras, sıcak ve samimi dekorasyon anlayışı ve panoramik manzarasıyla İstanbul'u keyifle seyrederek içikilerinizi yudumlayacağınız eşsiz bir mekan..

Tüm mekan, yaz aylarında tek bir dokunuşla açık hava terasına dönüşüyor ve tamamen üstü açık bir hale gelerek hizmet veriyor.
 

Frankie, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor!

Ayrıca GastroClub üyeleri canlı performans günlerinde 24 saat öncesinde yapılan rezervasyonlarda güzel masa önceliği ve akşam yemeklerinde rezervasyon önceliği ile kahve ve digestif ikram ayrıcalıklarından yararlanabiliyorlar.

ON THE MAP
MUST-EAT
Kaburga
Frankie'nin usta şeflerinin dokunuşlarıyla hazırlanan bu lezzeti denemelisiniz
DETAILS
Ambience
Business Dinner Scenery Romantic chic terrrace Music
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%10 indirim