Hacıbaşar - Ataşehir
Cuisine : Kebap-Türk
0216 575 19 55 - 0216 573 16 16
Vedat Günyol Cad. Dilek Sok. No:2 Ataşehir, İstanbul
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

1955 yılında, çocuk denecek yaşlarda Yayla Kebap Evi adında başladıkları küçük kebapçı dükkanında çok kısa sürede lezzet ve kaliteleriyle nam yapan Başar Kardeşler şehir dışından ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak yeri olmayı başarmışlardır. 63 yıllık tarihiyle Hacıbaşar kebabı zengin kebap çeşitliliği ile İstanbul’daki dört şubesinde de kebaptaki lezzet farkını yaşatıyor.

 

Yemeğin usulüne göre pişirilmesi ve sunulmasına büyük önem veren Hacıbaşar, yöresine gidilmeden tam tadına varılamayan yemekleri nezih mekanlarında İstanbullularla buluşturuyor. Hacıbaşar Karışık Izgara, Hacıbaşar Doğa Kebap ve Özel Bursa Usulü Hacıbaşar mekanın özgün lezzetlerinden. Menüdeki özgünlüğü Antep’ten gelen turşular ve tam kıvamında yapılan lahmacunlarla anlayabiliyorsunuz. Ayrıca, yemek çeşitliliği beyti sarma, altı ezmeli, içli köfte ve iskender ile devam ediyor. Tatlı olarak sunulan cevizli ev baklavası, fıstıklı kadayıf, fıstıklı baklava, künefe, fırın sütlaç, şöbiyet ve diğer seçenekler, geleneksel kebap lezzetlerinden sonra sofradaki tatlı muhabbetinize eşlik etmeyi bekliyor.

 

Güneydoğu yöresinin lezzetlerini geleneksel olarak sunmanın yanında hizmette son teknoloji ürünler kullanmayı ihmal etmeyen Hacıbaşar’da GastroClub üyeleri %10 daha avantajlı ağırlanıyor. Acıbadem, Erenköy, Kozyatağı ve Ataşehir şubeleriyle Hacıbaşar Kebap & Baklava’da GastroClub ayrıcalığı sizleri bekliyor!

IMPORTANT NOTE
Yemek kartları ile yapılan ödemelerde GastroClub indirimi geçerli değildir.
ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Family Business Casual Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark, Vale
DISCOUNTS
%10 indirim