Harvard Cafe Etiler
Cuisine : Cafe-Dünya Mutfağı-Kahvaltı
0212 287 10 51
Etiler, Ahular Sok. No:1, Beşiktaş/İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

1996'dan beri Etiler'de hizmet veren Harvard Cafe, yenilenen bahçesi ve iç mekanıyla kalite ve konforu seçkin müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. 

Bahçeye girdiğinizde sizi etrafı yemyeşil ağaçlarla çevrili harika bir atmosfer karşılıyor. Bahçenin ortasında minik bir havuz ve yerleri gemi güvertesini andıran ahşap döşemeler keyifli geçirilecek saatler için tamamlayıcı unsurlar olarak yer alıyor. 

Yemeklere gelince; menü dünyanın her yerinden bir parça lezzet almış. Meksika'dan Nacholar, Burritolar, Kaliforniya'dan Buffalo Tavuk Kanatları, bir Fransız klasiği olan Cafe de Paris soslu bonfile, İtalyan tarzı ince hamurlu pizzalar ve muhteşem Cheese Cake'ler. 

Özel davetlerinizde misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Harvard Cafe'de ayrıca sigara içilen bölümde dev perdede Lig TV ve D-Smart maç yayınlarını da izleyebilirsiniz. 

Haftanın 7 günü 09:00 - 01:00 saatleri arasında hizmet veren Harvard Cafe, yıllardır misafirlerini aynı sloganla karşılıyor; "Biz, sizinle mutluyuz!". Şimdi de GastroClub üyeleriyle mutlu olmak için sizleri bekliyorlar! 

Restoran spesiyalitesi olan Cafe de Paris Soslu Bonfile'yi denemenizi tavsiye ederiz. 
 

GastroClub üyeleri, Harvard Cafe Etiler'de %10 indirimli ağırlanıyor.

IMPORTANT NOTE

Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges.

ON THE MAP
MUST-EAT
Fajita
Harvard Cafe'nin meşhur fajitasını duymayan yoktur. Her daim aynı lezzet ve kalitedeki fajitasını mutlaka denemelisiniz !
DETAILS
Ambience
Family Comfort Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale, Sokak
DISCOUNTS
%10 indirim