Lobby Lounge, Shangri La
Cuisine : Brasserie
0212 275 88 88
Sinanpaşa Mah, Hayrettin İskelesi Sok, No:1 Beşiktaş/İstanbul
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Asya’nın mistik dünyasını Türk ve Osmanlı dokusuyla buluşturan Shangri-La Bosphorus, Istanbul, Executive Pastane Şefi Richard Vacher’in yaratıcılığı ve eşsiz yorumları ile misafirlerine bambaşka bir lezzet şöleni sunuyor. Daha önce Paris ve Monaco’nun birçok ünlü otel ve restoranında görev almış olan Richard Vacher, Shangri-La Bosphorus, Istanbul’un bir ritüele dönüşen ‘Akşamüstü Çay Saati’ nde her ay farklı lezzetlerle misafirlerinin karşısına çıkıyor.

 

Daha adımınızı atar atmaz sahip olduğu atmosferi ve ihtişamıyla büyüleyen Lobby Lounge menüsünde bulunan 7 farklı kategori altındaki 100’den fazla Çin çayı ve özel lezzetlerin yer aldığı büfesiyle gerçek bir öğleden sonra huzuru vadediyor. Irish Malt, Japanese Cherry, China Rose ve Rooibos Bourbon Vanilla gibi siyah, yeşil, beyaz, oolong, meyve, bitki ve aromalı yeşil çay çeşitlerinden oluşan menüde, çaylar geniş bir yelpazede sunuluyor. 

 

Haftanın her günü 14.30 ile 18.30 saatleri arasında enfes tuzlu ve tatlı seçenekleri, atıştırmalıklar eşliğinde sunulan Akşamüstü Çay Saati sizlerini kaçırmayın. Lobby Lounge, GastroClub üyelerini %15 indirimli ağırlıyor.

 

Ayrıca GastroClub üyesi olarak Shangri-La'nın meşhur Chi, The Spa'sında da %20 indirimle ağırlandığınızı, yüzme havuzu ve son teknolojik ürünlerle donatılmış Sağlık Kulübü'nü deneyimleyebilmeniz için de günlük ücretsiz giriş ayrıcalığınız olduğunu biliyor muydunuz? Bunun için Reservation@GastroClub.com.tr'ye e-mail atmanız yeterlidir. Chi, The Spa'daki %20 indiriminizi kullanmak için de burada kart oluşturabilirsiniz!

IMPORTANT NOTE

GastroClub discount cannot be combined with other discounts.

ON THE MAP
MUST-EAT
Çay Çeşitleri
Lobby Lounge'un zengin çay menüsündeki 7 farklı kategorideki 100’den fazla çin çayı seçeneklerini mutlaka denemelisiniz.
DETAILS
Ambience
Family Modern chic
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark, Vale
DISCOUNTS
%15 indirim