Mavi Balık
Cuisine : Balık Restoranı
0212 265 54 80
Muallim Naci Cad. No 64/A Kuruçeşme Beşiktaş/İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

Mavi ile yeşil’in birleştiği en güzel mekan İstanbul’da neresidir dendiğinde herhalde yıllardır  bir çok insanın ilk aklına gelen yer ‘Mavi Yeşil Restoran’ olmuştur. Bu algıya sebep olan, mekanın isminde yer alan renklerin çağrışımından öte; boğazın mavi sularına bakan ve sırtını İstanbul’un en güzel yeşil tepelerine dayamış muhteşem konumudur.

 "Mavi Yeşil" adı ile 1995 yılında hizmete giren Restoran, 2000 senesinde lezzet dünyasını  zenginleştirerek "Mavi Balık" adı altında hizmet vermeye devam etmektedir. İstanbul boğazının panaromik manzarası ile bütünleşen salon ve terası ile gerek özel yemeklerinizi, gerekse iş yemeklerinizi Mavi Balık’ın muhteşem lezzetleri ve hizmet anlayışı ile unutulmaz kılabilirsiniz. Mavi Balık’ın zengin menüsü ile usta şeflerinin hünerli ellerinde hayat bulan deniz ürünleri ve birbirinden lezzetli tatları, günün her saatinde en taze malzemelerle ve en hijyenik koşullarda özenle hazırlanmaktadır. Fesleğenli Levrek, Gerçek Torik Lakerdası, Kalamar Izgara, Balık Tandır ve Ev Yapımı Baklava Mavi Balık’ın mutlaka denemenizi önerdiğimiz lezzetlerinden.

900 m2 lik alana sahip olan Mavi Balık, kış aylarında 300 kişilik kapalı salonla, yaz aylarında ise 100 kişilik açık alanla ve ayrıca 120 kişilik özel terası ile, misafirlerine kendilerini evlerinde gibi hissedebileceği konfor ve hizmeti vermektedir.

Usta şeflerin ellerinden lezzetli balıkları tatmak ve eşsiz boğaz manzarasının tadını çıkarmak isteyen GastroClub üyeleri Mavi Balık’ta %10 indirimli ağırlanıyor.

ON THE MAP
MUST-EAT
Kabak Tatlısı
Birbirinden lezzetli mezeler ve ana yemeklerden sonra, Kabak Tatlısı'nı denemenizi öneriyoruz.
DETAILS
Ambience
Business Dinner Scenery Modern Romantic chic terrrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%10 indirim