Pio Gastro Bar & Bistro
Cuisine : Bar - Bistro-Latin Amerikan
0242 247 60 15
Tuvana Hotel, Tuzcular Mahallesi, Karanlık Sok, No:9, Kaleiçi / Antalya
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Pio Gastro Bar & Bistro rengarenk dekorasyonu, Latin Amerika ve Akdeniz füzyonu, street food – tapas sunumları ve yemek ritüelinize enerji katacak mixology barı ile, eğlenirken yeni lezzetler keşfetmek isteyenler için benzersiz bir deneyime kapı aralıyor.

 

İspanyolcada 'cıvıltı' anlamına gelen Pio, Latin Amerika ve Akdeniz mutfağını füzyonlayan, iştah açıcı, zevkli ve cıvıl cıvıl sunumları bir arada bulabileceğiniz cezbedici bir lezzet noktasını tarif ediyor.

 

Sıcak ve romantik Latin kimliği ile, konuksever Akdenizli köklerinin yarattığı, dinamik ruha uygun olarak, latin funk, funky jazz, groovy & soulfull house, afro funk ve lounge müzik servisi yapılmakta. İsteyen misafirler müziğin çekici ve harekete geçirici ritmi eşliğinde, dünya genelinde büyük beğeni toplayan sokak lezzetlerini, birbirinden leziz etleri, leziz kokteyller eşliğinde deneyebiliyorlar.

 

Sıcak ve soğuk sokak yiyecekleri ve zengin iştah açıcıların ardından, kömür ateşinde pişirilmiş ana yemeklerin denenebildiği Pio’da, harika etler, burgerler ve sosisler tadabiliyorsunuz. GastroClub üyeleri, Pio Gastro Bar & Bistro'da %15 indirimli ağırlanıyor.

IMPORTANT NOTE
Please don't forget to mention that you're a GastroClub member to gain the benefits of your reservation privileges.
ON THE MAP
MUST-EAT
Codornices A La Plancha
Patates püresi ve Demi-Glace sos ile servis edilen Izgara Bıldırcın'ı mutlaka deneyin.
DETAILS
Ambience
Business Modern Elegant Terrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
DISCOUNTS
%15 indirim