Tango - Palmarina
Cuisine : Latin Amerikan
0541 213 29 90
Çökertme Cd No:37, Merkez Mh., Yalıkavak Marina, Bodrum Türkiye
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Tango; 'iyi yemek, gerçek mutluluğun temel nedenidir…' sloganıyla hazırladığı yemeklerini lezzet severlerle, kırmızı rengin yoğun olduğu aşkı hissettiren bir atmosferde sunuyor. 

Yoğun ve uzun bir günün sonunda lezzetli bir yemek herkesi mutlu eder ve bu yemeği, dostlar ile şık ve zarif bir ortamda, kaliteli şarap ve güzel bir sohbet ile yemek o anın keyfini paha biçilemez yapar. Tango'da bu deneyimi kolayca yaşayabilirsiniz. Taze bodrum otları ve yöresel hardalla harmanlanmış özel soslar ile Arjantin mutfağını birleştiren Tango’da, çellonun büyülü ezgileri eşliğinde nefis tatlar keşfedeceğiniz bir şölene davetlisiniz. 

Mekan, tango dansının romantizm coşkusunu mekanın atmosferine yansıtıp, yaratıcı ve doğaçlama lezzetleri ile de oluşturduğu menüsü ile Bodrum Marina karşısında misafirlerini ağırlıyor. Tango, Yalıkavak Palmarina’daki yeni yüzüyle GastroClub üyelerini bekliyor.

Tango'nun menüsünde et çeşitlerinin yanı sıra birbirinden lezzetli salatalar, özel taş pizza fırınında pişirilen pizzalar, ıstakoz, karavida gibi deniz kabukluları dahil deniz mahsulleri de yer alıyor. Ayrıca, mekanın içinde bir şarap mahzeni bulunuyor ve menüde fazlasıyla alternatif şarap seçeneğiyle karşılanıyorsunuz.

Tango'nun Palmarina’da aşkı ve lezzeti bir araya getiren atmosferinde GastroClub üyeleri %15 daha ayrıcalıklı ağırlanıyor.

ON THE MAP
DETAILS
Ambience
Panoramic Modern Romantic Elegant Terrace
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark, Vale
DISCOUNTS
%15 indirim