Trança Restaurant
Cuisine : Balık Restoranı-Türk
0252 316 66 10
Çarşı Mh. Cumhuriyet Cd No:32 48400 Bodrum, Türkiye
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

Bodrum'un meşhur barlar caddesinde, kalenin tüm ihtişamıyla karşınızda boy gösterdiği, deniz kıyısında bir yer olan Trança Restaurant, GastroClub üyelerini ağırlamayı bekliyor.
 

Balık konusunda uzman olan ayrıca Osmanlı mutfağı lezzetlerini ve kebapları, özel bakır kaplarda misafirlerine sunan Trança’da  müdavimleri tarafından en beğenilen lezzeti Tuzda Balık. Sırf tuzda balık yemek için gelenler var buraya. Tuzda balık, fırında tuzlanarak pişen ve masaya alevler içinde gelen, gösterişli bir yemek; esas sırrı ise tadında. Fırında tuzla pişerken sertleşen, servis yapılırken kırılan kabuğun içinden öyle bir lezzet çıkıyor ki, mutlaka deneyimlemeniz gereken bir şölen. Trança’nın bir diğer spesiyali ise özellikle turistlerin favori gösterdiği beğendili karides ve bademli levrek.
 

Trança Restoran'da öğlen yemeği olarak İtalyan makarnaları, pizza çeşitleri daha çok tercih ediliyor. Ama zengin Türk meze çeşitleri ile et ve balık hem öğle hem akşam saatlerinde müdavimlerin tutkusu.
 

Bodrum'un eşsiz manzarası ve ambiansı eşliğinde, Osmanlı ve Türk mutfağından özenle seçilmiş damağınıza uygun lezzetler ve günlük taze çıkarılan deniz ürünleri ile Trança Restaurant; GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor.

ON THE MAP
MUST-EAT
Tuzda Balık
Bodrum Kalesi'nin manzarasında, fırında tuzlanarak pişen ve masaya alevler içinde gelen Tuzda Balık, kesinlikle denenmesi gereken bir lezzet...
DETAILS
Ambience
Family Panoramic Romantic Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Yok
DISCOUNTS
%20 indirim