Uskumru
Cuisine : Balık Restoranı-Kahvaltı
0216 460 10 00
Körfez Cd. No:55 Anadoluhisarı, Beykoz, İstanbul
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %15
PHOTOS
COMMENTARY

İstanbul Boğazı'nın, Anadolu yakasının incisi Beykoz'da denize sıfır bir konumda bulunan Uskumru, büyüleyici manzarasıyla misafirlerine birbirinden özel lezzetli dakikalar yaşatıyor. Her biri ayrı seçenek ve lezzet zenginliğine sahip, sıcak atmosferi ve modern mimarisinde sunduğu 3 farklı menüsüyle Uskumru, misafirlerine eski İstanbul’u yeni tadıyla çıkarmanın keyfini vaadediyor. Masaya ilk olarak gelen parmesan ve rokalı kıvırcık salatası, domates salatası ve kendi üretimleri olan mısır ekmeği lezzet severler için iyi bir başlangıç oluyor. Soğuk mezelerden fesleğen soslu levrek ve mevsimlik yeşil salata, sıcak mezelerden ise kalamar ızgara ve deniz mahsüllü güveç mekanın öne çıkan lezzetleri. Denizde balık seçenekleri ise bir hayli geniş. Levrek ızgara, lagos şiş, Boğazda lüfer, dülger şiş ve çiftlik çupra ızgara bu seçenekleri sadece bir kısmı. Ayrıca, Uskumru Balık’ta sunulan her menüde limitsiz yerli içki ve yemek sonrası kahve-likör servisi misafirleri bekliyor.
 

Benzersiz manzarası, rahatlatıcı atmosferi ve birbirinden değerli lezzetleriyle Uskumru Balık, GastroClub üyelerini %20 daha ayrıcalıklı ağırlıyor.

IMPORTANT NOTE

Rezervasyon yaptırırken ve hesabı istemeden önce GastroClub indiriminizden faydalanmak istediğinizi söylemeyi unutmayın.

ON THE MAP
MUST-EAT
Karabiga Karides Güveç
Uskumru'nun, lezzetli Karabiga Karides Güvecini mutlaka denemelisiniz.
DETAILS
Ambience
Family Business Dinner Scenery Romantic chic Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%15 indirim