Wagamama City's AVM
Cuisine : Asya - Uzakdoğu-Vegan
0212 373 27 40
Teşvikiye Cad, Teşvikiye Mh. No: 162 City's AVM Nişantaşı, İstanbul
  • Discount RateAll Day - %20
PHOTOS
COMMENTARY

“Pozitif yaşayın!” sloganıyla, Japon mutfağının dünya temsilcilerinden Wagamama, 2006’dan beri İstanbul’da müşterilerini sayısız noodle çeşidiyle buluşturmaya devam ediyor. Yemeklerinin taze ve sağlıklı olmasına önem veren Wagamama’da büyük kâselerde sunulan sulu noodle (ramen), hindistancevizi sütlü sulu noodle (kare noodle), özel teppan ızgarasında pişen noodle’lar ve acılı noodle yemekleri, mekanın en bilinen yemeklerinden. Wagamama, menülerde farklı seçenekler sunmayı da ihmal etmiyor. Örneğin vejeteryanlar ve rejim yapanlar için farklı noodle çeşitleri hazırlanmış. Çeşitler arasından seçim yaparken istemediğiniz bir malzeme olursa çıkarabiliyorlar.
 

 Wagamama’da birkaç çeşit salata ve yemeğinizin yanına isteyebileceğiniz, Japon turşusu, acı biber, buharda beyaz pilav gibi ekstralar da mevcut. Masalarda tuz ve karabiber dışında soya sosu, biber yağı ve Japonların sihsimi adını verdikleri karışık baharatlarından var. Şarap, bira, taze meyve suları, kahve ve sake içebiliyorsunuz. 
 

Wagamama, Nişantaşı Şubesi’nde GastroClub üyelerini %20 indirimli ağırlıyor!

IMPORTANT NOTE

GastroClub discount will not be applied on alcoholic beverages.

ON THE MAP
MUST-EAT
Teriyaki Steak Soba
Teppanda pişirilen soba noodle, marine edilmiş biftek, çeşitli biberler ve teriyaki sos üzerinde susam ile servis edilen bu uzakdoğu yemeğini denemenizi kesinlikle öneriyoruz!..
DETAILS
Ambience
Modern Comfort
EXPENSIVENESS
PARKING
Otopark
DISCOUNTS
%20 indirim