Yalıkavak İskele Balıkçısı
Cuisine : Balık Restoranı
0252 385 33 99
Yalıkavak Mah. Çökertme (Merkez) Cad. No:58 Yalıkavak, Bodrum
  • Reservation RequiredREZ
  • Discount RateAll Day - %20
PHOTOS
COMMENTARY

Bodrum’un eşsiz güzelliğe sahip beldesi Yalıkavak’a geldiğinizde önce sizi yel değirmenleri ve muhteşem manzarası karşılayacak, ardından da lezzet dünyasıyla Yalıkavak İskele Balıkçısı.
 

Yakamozlar eşliğinde geniş menüsünde bulunan deniz ürünlerinin tadına bakabilir, muhteşem deniz manzarası karşısında içkilerinizi yudumlarken; dostuklarınızı, aşklarınızı pekiştirecek ve unutulmaz anılara dönüşecek saatler geçirebilirsiniz.
 

En taze günlük deniz ürünlerini, özel ve leziz mezeler ile harikulade şekilde sunan İskele Balıkçısı; Akdeniz mutfağı ve dünya mutfaklarının en seçkin deniz ürünleri ve mezelerini, sağlık ve lezzeti ön planda tutarak hazırlıyor.
 

Ayrıca İskele Balıkçısı; özenle dizayn edilmiş 200 kişi kapasiteli açık ve 100 kişi kapasiteli kapalı alanlarında, özel organizasyon ve yemekleriniz için de unutulmaz bir mekan alternatifi sunuyor.
 

Yalıkavak’ın muhteşem, eşsiz manzarası ile göz zevkinize ve itinayla hazırlanmış menüsüyle damak tadınıza hitap eden lezzetleri Yalıkavak İskele Balıkçısı’nda bulabilirsiniz. GastroClub üyeliğiniz ile bu özel atmosferde deneyimleyeceğiniz lezzet şölenini %25 indirimli yaşayabilirsiniz.

ON THE MAP
MUST-EAT
Kalamar Salatası
Ege yeşillikleri ve taptaze kalamarın leziz birleşimini kaçırmayın.
DETAILS
Ambience
Panoramic Romantic Elegant Garden
EXPENSIVENESS
PARKING
Vale
DISCOUNTS
%25 indirim