Zazu
Cuisine : Bar - Bistro-Ege - Akdeniz-Kahvaltı
0252 313 36 45
Neyzen Tevfik Cad. No:144 Bodrum/Muğla
  • Discount RateAll Day - %10
PHOTOS
COMMENTARY

2007 yılında Bodrum'un en dikkat çeken yerinde konuklarını ağırlamaya başlayan Zazu, usta ellerden çıkan özel tatlar ile Akdeniz ve Ege mutfağını lezzet severlerle buluşturuyor. Zengin bir mutfak, bar ve kendine has kokteylleriyle Zazu, eşsiz müzik arşivi ve konukseverliğiyle sizler için unutulmayacak bir ortam sunuyor.
 

Zazu Bodrum Marina'nın karşısında Neyzen Tevfik Caddesi'nin üzerinde; kaldırımdaki masalarıyla ve mutfağıyla tam bir bistro havası taşıyor. Her zaman güzel müzik dinlenebilen Zazu’da bazen gecenin ilerleyen saatlerinde Türkçe müzikle de karşılanabiliyorsunuz. Ahmet ve Mehmet Kurşuncu kardeşlerin yılların tecrübesiyle açtığı mekana ilk kez gelseniz bile uzun yıllar gelmiş hissini alabiliyorsunuz.
 

Menüdeki Akdeniz ve Ege lezzetleri usta şefler tarafından hazırlanıyor. Kardesli pilav mekanın spesiyali. Masaya oturur oturmaz gelen sıcacık ekmek ve Bodrum'un güzel zeytinleri sizi lezzet şölenine yavaşça hazırlıyor. Karidesli pilavın yanında bademli levrek söylemelisiniz. Beyaz şarapla sotelenen levrek kremayla muhteşem bir lezzet uyumu oluşturuyor.
 

Zazu çoğu zaman İstanbul’dan Bodrum’a yerleşenlerin buluşma noktası oluyor. İstanbul'da uzun süredir görmediğiniz dostlarınızı Bodrum'da tatilin keyfini çıkarırken Zazu'da görebilirsiniz.
 

Bodrum Marina'nın ferahlatıcı ve huzurlu atmosferini hissedebileceğiniz, yemekleri ve müzikleriyle tatil keyfinizi ikiye katlayan Zazu, GastroClub üyelerini %10 indirimli ağırlıyor.

ON THE MAP
MUST-EAT
Karidesli Pilav
Karidesin eşsiz lezzeti ile yemeklerin olmazsa olmazı pilavın bir araya geldiği bu tadı, bir de Zazu farkıyla deneyin.
DETAILS
Ambience
Modern Casual Garden Music
EXPENSIVENESS
PARKING
Sokak
DISCOUNTS
%10 indirim