Anasayfa > Sıkça Sorulan Sorular
SIKÇA SORULAN SORULAR

GastroClub Nedir?

GastroClub, üyelerinin 500’den fazla mekanda %50’ye varan indirimler ve ayrıcalıklarla ağırlanmasını sağlayan Türkiye’nin ilk ve tek yeme-içme kulübüdür. GastroClub üyeleri, mobil uygulama üzerinden üye işyerlerindeki indirim ayrıcalıklardan faydalanırlar.

GastroClub’a üyelik ücreti ne kadardır? Nasıl üye olabilirim?

GastroClub üyelik ücreti paketten pakete değişebilir. Üyelik ücretlerini incelemek için tıklayınız.

ÜYELİK SATIN AL

İndirim çeşitleri nelerdir?

Üye işyerlerinin indirim yüzdeleri değişmektedir. Tüm indirimler, tüm hesap üzerindendir. Kişi sınırlaması gösterilmeyen yerlerde, masadaki tüm misafirler indirimden faydalanırlar. Her anlaşmalı işletme, internet sitesinde belirtilen indirimi uygulamaktadır ve üyeler o indirim çeşidi üzerinden hizmet alır.

GastroClub üyeliğimi başkası kullanabilir mi?

GastroClub üyeliğiniz sizin isminize özeldir, başkası kullanılamaz.

GastroClub üyeliğim ne kadar süre geçerlidir?

Üyeliğinizin süresi satın aldığınız üyelik türüne göre değişkenlik gösterebilir. Üyelikleri incelemek için tıklayınız.

Üyeliğim süresince restoran indirimlerini kaç defa kullanabilirim?

İstediğiniz kadar. Limit yoktur. GastroClub üyeliğinizin izin verdiği bütün restoranlarda her ziyaretinizde hesabınızı indirimli öder ve senede binlerce lira tasarrufta bulunabilirsiniz!

Kullanıcı girişi yapamıyorum, ne yapmalıyım?

GastroClub müşteri hizmetlerine bize ulaşın formunu doldurarak, 0850 304 10 83 numaralı telefonu arayarak ya da uygulama ve web sitemizde bulunan canlı desteği kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

GastroClub mobil uygulamayı nasıl indirebilirim?

Mobil uygulama, iOS ve Android işletim sistemi olan akıllı telefonlarla uyumludur. Mobil Uygulamalarımızı Google Play ve App Store'dan indirebilirsiniz.

GastroClub mobil uygulama ücretsiz midir?

Evet, GastroClub mobil uygulamayı indirmek ücretsizdir, Ancak; GastroClub avantajlarından faydalanmak için GastroClub üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayınız.